Kurs na pilarki mechaniczne


Szkolenie obsługi pił mechanicznych

 

Pielęgnacja zieleni, sezonowa przycinka gałęzi drzew oraz wycinanie zbędnego drzewostanu na terenach parków, lasów czy ogrodów wymaga przede wszystkim umiejętności obsługi piły mechanicznej. Nowoczesne urządzenia, nazywane też pilarkami spalinowymi to dziesiątki różnych innowacyjnych rozwiązań technicznych, dzięki którym praca przebiega szybciej i jest o wiele bezpieczniejsza.

 

Warunki uczestniczenia w kursie na pilarki mechaniczne:

  • Ukończone 18 lat,
  • Badania lekarskie.

 

Program szkolenia przygotowaliśmy w taki sposób, że mogą z niego skorzystać także te osoby, które chcą posiadać odpowiednie umiejętności na potrzeby własne. Jeśli jesteś właścicielem domu z ogrodem, działki, albo terenu zalesionego i od czasu do czasu prowadzisz w nim prace porządkowe przy użyciu piły mechanicznej nasze seminarium pomoże ci zdobyć odpowiednią wiedzę i praktyczne umiejętności. Korzystając z nich nie tylko zapewnisz sobie bezpieczeństwo, ale też przedłużysz efektywną pracę kosztownego urządzenia dzięki jego profesjonalnej obsłudze.

 

Program szkolenia na pilarki mechaniczne:

  • Budowę piły mechanicznej,
  • Rodzaje pił mechanicznych i różnice w ich konstrukcji,
  • Zasady funkcjonowania piły oraz efektywne jej wykorzystanie w praktyce,
  • Zasady konserwacji urządzeń,
  • Bezpieczeństwo pracy z piłą mechaniczną.

 

Cykl zajęć teoretycznych prowadzony przez wykwalifikowanego instruktora kończą zajęcia praktyczne, podczas których możesz sprawdzić zdobytą wiedzę i samodzielnie przećwiczyć pracę z urządzeniem. Nasi instruktorzy posiadają nie tylko wiedzę, ale również wieloletnie doświadczenie praktyczne, dlatego odpowiedzą na każde twoje pytanie i pomogą rozwiązać każdy problem.

 

Zapisy na kurs 535 000 482 – Mariusz Jabłoński.

Pytania i zapisy można kierować również poprzez formularz umieszczony poniżej.    

 

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

logo2

 

Ul. Modlińska 6

03 – 216 Warszawa

 

Informacje i zapisy :

Tel. 22 298 65 55

Kom. 535 000 482

 

E- mejl :

biuro@mjszkolenia.pl