Wózki Widłowe Sprzedaż


Wózki widłowe sprzedaż

 

 

Wózki jezdniowe podnośnikowe, popularnie zwane widłowymi, są niezastąpione w transporcie bliskim i obsłudze powierzchni magazynowych. Wykorzystuje się je przede wszystkim do prac załadunkowych i rozładunkowych w magazynach oraz zakładach produkcyjnych. Wózki widłowe pozwalają na łatwe i szybkie przemieszczanie towarów na paletach, nawet bardzo ciężkich (udźwig wózka widłowego wynosi od kilkuset kilogramów do ponad 5 ton). Niektóre wózki widłowe mogą podnieść ładunek ważący nawet do 50 ton.

 

Odpowiednio dobrany wózek widłowy to nie tylko gwarancja szybkiej i wydajnej pracy magazynu, ale także bezpieczeństwa pracowników. Poszczególne rodzaje prac magazynowych wymagają różnych rodzajów wózków; istotny jest też typ paliwa (wózki spalinowe, elektryczne) i parametry techniczne pojazdu. Warto zainwestować w nowoczesny sprzęt renomowanych marek – jeśli nie możemy pozwolić sobie na nowy wózek, rozwiązaniem będzie używany, pod warunkiem właściwego, regularnego serwisowania.

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, proponuje sprzedaż używanych wózków widłowych. Dopasowujemy rodzaj wózka widłowego do specyfiki pracy, udźwigu nominalnego oraz wysokości podnoszenia. W ramach kompleksowej oferty świadczymy także usługi serwisowe, doradcze oraz prowadzimy sprzedaż części zamiennych do wózków widłowych. Dysponujemy także bogatym wyborem wyposażenia dodatkowego do wózków, zwiększającego ich funkcjonalność i pozwalającego wykorzystywać je do pozatransportowych celów.

 

Na życzenie klienta zgłaszamy wózki widłowe do Urzędu Dozoru Technicznego i dokonujemy odbioru wózka. Proponujemy także szeroki zakres kursów na wózki widłowe, dzięki którym można uzyskać wymagane przepisami uprawnienia. Sprzedaż oraz serwis pojazdów UTB, tj. wózki widłowe, prowadzimy z sukcesem od kilku lat.

 

Informacje 535 000 482 – Mariusz Jabłoński.

Pytania można kierować również poprzez formularz umieszczony poniżej.    

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

logo2

 

Ul. Modlińska 6

03 – 216 Warszawa

 

Informacje i zapisy :

Tel. 22 298 65 55

Kom. 535 000 482

 

E- mejl :

biuro@mjszkolenia.pl