Sprzedaż wózków widłowych

Wózki widłowe - sprzedaż używanych wózków widłowych podnośnikowych spalinowych i elektrycznych

 

Wózki jezdniowe podnośnikowe, popularnie zwane widłowymi, są niezastąpione w transporcie bliskim i obsłudze powierzchni magazynowych. Wykorzystuje się je przede wszystkim do prac załadunkowych i rozładunkowych w magazynach oraz zakładach produkcyjnych. Wózki widłowe pozwalają na łatwe i szybkie przemieszczanie towarów na paletach, nawet bardzo ciężkich (udźwig wózka widłowego wynosi od kilkuset kilogramów do ponad 5 ton). Niektóre wózki widłowe mogą podnieść ładunek ważący nawet do 50 ton. 

Przeprowadzamy kurs obsługi wózków widłowych  po którym pracownicy w sposób bezpieczny i prawidłowy nauczą się obsługiwać te urządzenia oraz zdobędą odpowiednie uprawnienia kwalifikacyjne.

Odpowiednio dobrany wózek widłowy to nie tylko gwarancja szybkiej i wydajnej pracy magazynu, ale także bezpieczeństwa pracowników. Poszczególne rodzaje prac magazynowych wymagają różnych rodzajów wózków, istotny jest też typ paliwa (wózki spalinowe, elektryczne) i parametry techniczne pojazdu. Warto zainwestować w nowoczesny sprzęt renomowanych marek – jeśli nie możemy pozwolić sobie na nowy wózek, rozwiązaniem będzie używany, pod warunkiem właściwego, regularnego serwisowania.

Informacje i zapisy

Proszę o kontakt telefoniczny lub e-mail

Formularz kontaktowy

+48 535 000 482