Szkolenia wstępne P-Poż


 

Szkolenia P-poż Warszawa

 
Zagrożenie pożarowe występuje w każdym zakładzie pracy, instytucji, placówce publicznej, dlatego bez względu na rodzaj wykonywanej pracy czy zajmowane stanowisko każdy pracownik jest zobowiązany do odbycia szkolenia wstępnego przeciwpożarowego.

 
Pomagając spełnić obowiązek pracodawcom organizujemy profesjonalne szkolenia, podczas których przyszli pracownicy zdobywają wiedzę na temat zasad postępowania w czasie pożaru, dróg ewakuacyjnych, zagrożenia pożarowego, poznają typowe oznakowania i sposób oraz miejsce ulokowania sprzętu p.-poż.

 
Na zajęciach zapoznajemy z regulaminową procedurą ewakuacji oraz procedurami alarmowymi, a także z instrukcją pożarowa konkretnego obiektu.
W ramach zajęć praktycznych instruujemy, jak rozpoznawać typy gaśnic, do czego je stosować i jak wygląda prawidłowa obsługa.

 
Szkolenie wstępne skierowane jest do wszystkich pracowników obiektu i może być rozszerzone o informacje dodatkowe w budynkach o wysokim zagrożeniu pożarowym.

 

 

Ponieważ zagrożenie pożarowe występuje w każdym zakładzie pracy, instytucji czy placówce publicznej, warto powierzyć przeprowadzanie szkoleń ppoż doświadczonej i rzetelnej firmie szkoleniowej. Na terenie miasta Warszawa w pełni profesjonalne szkolenia ppoż oferuje MJ Szkolenia – firma z długoletnim doświadczeniem w zakresie szkoleń i kursów zawodowych.

 
Dla wygody pracodawców jako MJ Szkolenia realizujemy także łączone szkolenia ppoż i BHP – zarówno wstępne, jak i okresowe. Stałym współpracownikom oferujemy atrakcyjne ceny i dogodne terminy szkoleń. Obszarem naszego działania jest głównie całe województwo mazowieckie.

 

Zapisy na kurs 535 000 482 – Mariusz Jabłoński.

Pytania i zapisy można kierować również poprzez formularz umieszczony poniżej.    

 

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

logo2

 

Ul. Modlińska 6

03 – 216 Warszawa

 

Informacje i zapisy :

Tel. 22 298 65 55

Kom. 535 000 482

 

E- mejl :

biuro@mjszkolenia.pl