Kurs spawaczy MIG, MAG, TIG


Kursy spawaczy MIG, MAG, TIG.

 

Poszerz swoje kompetencje i zdobądź dobrze płatne zatrudnienie
Spawanie to jedna z metod łączenia materiałów, która we współczesnym świecie znajduje bardzo szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach przemysłu oraz w warsztatach rzemieślniczych. Tak duże zapotrzebowanie na umiejętności spawalnicze jest też równoznaczne z poszukiwaniem specjalistów, a więc jest także okazją do wyboru zawodu z dużą szansą na zatrudnienie.
Jeśli jesteś na etapie kształtowania swojej przyszłości, jeśli poszukujesz własnej drogi zawodowej lub jako już doświadczony pracownik chcesz poszerzyć swoje możliwości skorzystaj z oferty kursu spawania MIG/MAG.
Uczestnictwo w szkoleniu na spawacza MIG/MAG nie wymaga od Ciebie żadnych specjalnych umiejętności. Możesz do niego przystąpić zarówno na początku kariery zawodowej, jak i już w wieku średnim, jeśli planujesz rozszerzenie kwalifikacji lub też wymaga tego od Ciebie pracodawca. Ukończone 18 lat i chęć pozyskania nowego zawodu, a także brak przeciwwskazań zdrowotnych do jego wykonywania to wystarczające rekomendacje. Najistotniejsza jest tu Twoja gotowość do uczestnictwa w zajęciach i do przyswajania wiedzy przekazywanej przez instruktorów.
Kursy spawania MIG/MAG to zdobywanie wiedzy teoretycznej i praktyczne ćwiczenie umiejętności, dzięki którym nabędziesz odpowiedniej wprawy w posługiwaniu się aparatami spawalniczymi. Nasi instruktorzy zadbają o to, by dać Ci solidne przygotowanie do tego zawodu.
Na kursie spawacza poznasz:
• Rodzaje aparatów spawalniczych,
• Różnice pomiędzy spawaniem MIG i MAG,
• Rodzaje metali, jakie możesz łączyć jedną z tych metod.

 

Zarówno wiedza teoretyczna, jak i praktyczna przekazywana jest przez wykwalifikowanych instruktorów, który nie tylko ją wyłożą, ale też wychwycą i skorygują popełniane przez Ciebie błędy oraz naprowadzą na najlepsze rozwiązania.
Dzięki ćwiczeniom praktycznym nie tylko oswoisz się z tą specyficzną pracą, ale też nauczyć wykonywać idealnie proste połączenia. Wykonanie idealnego spawu wymaga sporej wprawy, dlatego podczas kursów spawalniczych największy nacisk kładzie się na praktykę.
Nabyta na kursie umiejętność spawania z uwagi na jego szerokie wykorzystanie może być bezcenna szczególnie dla osób, które przygotowują się do podjęcia pracy lub doskonalą swoje umiejętności zawodowe wzbogacając je o kolejne doświadczenia i uprawnienia.
Spawanie MIG/MAG jest dla Ciebie dobrym pomysłem na dochodowy zawód, a posiadane umiejętności możesz wykorzystywać w takich obszarach, jak przemysł motoryzacyjny, budowa rurociągów o różnym przeznaczeniu, konstrukcji stalowych i rusztowań, zbiorników ciśnieniowych, a także, jako pomysł na własny warsztat naprawczy o szerokim spektrum oferowanych prac.
Już teraz zapisz się na kurs i poszerz swoje kwalifikacje.

 

Zapisy na kurs 535 000 482 – Mariusz Jabłoński.

Pytania i zapisy można kierować również poprzez formularz umieszczony poniżej.    

 

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

logo2

 

Ul. Modlińska 6

03 – 216 Warszawa

 

Informacje i zapisy :

Tel. 22 298 65 55

Kom. 535 000 482

 

E- mejl :

biuro@mjszkolenia.pl