Kurs obsługi komputera


Kurs obsługi komputera

 

Umiejętność obsługi komputera bywa bardzo przydatna zarówno w pracy zawodowej, jak i w codziennych domowych zajęciach. Możesz taką umiejętność wykorzystać, jako swój atut w poszukiwaniu pracy, ale też prowadzić domowe rachunki, założyć książkę kucharską czy album z rodzinnymi zdjęciami. Przygotowując swoje CV z pewnością znajdziesz w nim pytanie o znajomość obsługi, dlatego korzystając z naszego kursu zyskujesz cenny punkt podczas starań o zatrudnienie.
W przeciwieństwie do zdobywania takich umiejętności samodzielnie na drodze eksperymentowania my wprowadzimy cię w świat pakietu biurowego w sposób profesjonalny pokazując możliwości, których nie znajdziesz samodzielnie.

 

Program szkolenia:

  • Jak zakładać i aktualizować bazę danych,
  • Jak prowadzić korespondencję seryjną,
  • W jaki sposób przygotować profesjonalną prezentację,
  • Jak stworzyć formularz własny lub skorzystać z gotowego do prowadzenia rachunków czy pisania oficjalnych pism,
  • Jak korzystać z funkcji arkusza kalkulacyjnego do tworzenia wykazów i automatycznego przeliczania,
  • Jak poprawnie i na wysokim poziomie sformatować tekst oraz wstawić wykres czy grafikę,w jaki sposób zarządzać plikami w komputerze, zabezpieczać je, porządkować czy wyszukiwać.

 

Powyższe tematy to jedynie część problemów, jakie poznasz i nauczysz się rozwiązywać pod okiem doświadczonych instruktorów. Wiele z nich stanowi podstawowa umiejętność podczas pracy biurowej czy przydaje się w prowadzeniu własnej firmy. Aby wziąć udział w szkoleniu wystarcza jedynie dobre chęci i gotowość do pracy, a po wniesieniu odpowiedniej opłaty możesz przystąpić do zajęć.
Kurs został starannie opracowany przy udziale metodyków i informatyków, a prowadzący zajęcia wykładowcy są osobami doświadczonymi i życzliwie nastawionymi do uczestników. Dlatego pomogą rozwiązać każdy problem i odpowiedzą na każdą wątpliwość. Pracując w małej grupie na dobrej jakości sprzęcie szybko oraz bezstresowo opanujesz zawiłości bitów i bajtów.
Wybierz nasz kurs komputerowy, a z pewnością zdobędziesz przydatne umiejętności.

FORMULARZ KONTAKTOWY

logo2

Tel:22 298 65 55

Kom: 535 000 482

E-mail: biuro@mjszkolenia.pl

Zapisy pn.- pt. w godz. 9:00 – 18:00

Biuro,miejsce szkoleń:

Ul. Modlińska 6 (plac manewrowy)

Ul. Modlińska 6 (biuro)
(Wejście od szczytu w budynku CEZEX od strony
MOSTU GROTA.Duży baner ABC szkolenia.)