Wózki Widłowe Sprzedaż


Wózki jezdniowe podnośnikowe, popularnie zwane widłowymi, są niezastąpione w transporcie bliskim i obsłudze powierzchni magazynowych. Wykorzystuje się je przede wszystkim do prac załadunkowych i rozładunkowych w magazynach oraz zakładach produkcyjnych. Każdy typ wózka daje możliwość opuszczania i podnoszenia wideł, a większość także przechylania masztu w przód i w tył. Wózki widłowe pozwalają na łatwe i szybkie przemieszczanie towarów na paletach, nawet bardzo ciężkich (udźwig wózka widłowego wynosi od kilkuset kilogramów do ponad 5 ton). Niektóre wózki widłowe mogą podnieść ładunek ważący nawet do 50 ton.

 

Odpowiednio dobrany wózek widłowy to nie tylko gwarancja szybkiej i wydajnej pracy magazynu, ale także bezpieczeństwa pracowników. Poszczególne rodzaje prac magazynowych wymagają różnych rodzajów wózków; istotny jest też typ paliwa (wózki spalinowe, elektryczne) i parametry techniczne pojazdu. Warto zainwestować w nowoczesny sprzęt renomowanych marek – jeśli nie możemy pozwolić sobie na nowy wózek, rozwiązaniem będzie używany, pod warunkiem właściwego, regularnego serwisowania.

 

MJ Szkolenia, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, proponuje sprzedaż nowych i używanych wózków widłowych. Dopasowujemy rodzaj wózka widłowego do specyfiki pracy, udźwigu nominalnego oraz wysokości podnoszenia. W ramach kompleksowej oferty świadczymy także usługi serwisowe, doradcze oraz prowadzimy sprzedaż części zamiennych do wózków widłowych. Dysponujemy także bogatym wyborem wyposażenia dodatkowego do wózków, zwiększającego ich funkcjonalność i pozwalającego wykorzystywać je do pozatransportowych celów.

 

Na życzenie klienta zgłaszamy wózki widłowe do Urzędu Dozoru Technicznego i dokonujemy odbioru wózka. Proponujemy także szeroki zakres kursów na wózki widłowe, dzięki którym można uzyskać wymagane przepisami uprawnienia. Sprzedaż oraz serwis pojazdów UTB, tj. wózki widłowe, prowadzimy z sukcesem od kilku lat.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

logo2

Tel: 22 224 15 35

E-mail: info@mjszkolenia.pl

Zapisy pn.- pt. w godz. 9:00 – 18:00

Biuro,miejsce szkoleń:

Ul. Modlińska 6 (plac manewrowy)

Ul. Modlińska 6 (biuro)
(Wejście od szczytu w budynku CEZEX od strony
MOSTU GROTA.Duży baner ABC szkolenia.)